Fryzjer męski (barber)

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Fryzjer męski (barber)
Miejsce pracy: Złotów
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
wg. załacznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer męski (barber) (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złotów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer

Data dodania: 2024-10-18

strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, prostowwanie włosów, modelowanie, farbowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Żydowo

Oferta

Fryzjer

Data dodania: 2024-10-17

strzyżenia, koloryzacje, upięcia damsko-męskie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjer Uprawnienia: doświadczenie - 1...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Puszczykowo

Oferta

Fryzjer męski

Data dodania: 2024-10-15

Strzyżenie i stylizacja włosów.Praca stojąca.Planowanie i organizacja pracy własnej. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer męski (barber) Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta