Fryzjer / ka

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/24/0455
OBOWIĄZKI:
Dobór fryzury do kształtu twarzy, farbowanie włosów, układanie fryzur okolicznościowych, dobór kosmetyków do pielęgnacji włosów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: Fryzjer

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, strzyżenia, stylizacji fryzur, farbowania, kreatywność i wyobraźnia, dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu