Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Florysta
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/1278
OBOWIĄZKI:
Nauka:- układania kompozycji sztucznych,- obsługi kilenta,- zapoznawania się z obsługą kasy fiskalnej,- układania wiązanek okolicznościowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Fundusz Pracy

Miejsce pracy:

Konin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Florysta

Data dodania: 2024-09-03

nauka układania kwiatów, kompozycji kwiatowych z kwiatów sztucznych i żywych, układanie wieńców kwiatowych,- pakowanie gotowych kompozycji,- wykonywanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta

Florysta

Data dodania: 2024-09-02

... Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Koło

Oferta

Florysta

Data dodania: 2024-08-30

nauka układania kwiatów, kompozycji kwiatowych z kwiatów sztucznych i żywych, układanie wieńców kwiatowych,- pakowanie gotowych kompozycji,- wykonywanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta