Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/1218
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie i naprawa instalacji elektrycznych: kucie bruzd, przebijanie otworów, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną oraz wykonywanie prac konserwacyjno- remontowych instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 626 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim