Edukator muzyczny / Nauczyciel gry na gitarze

Ogłoszenie numer: 9298766, z dnia 2024-10-18

Placówka z 18 letnim doświadczeniem, prowadzimy edukację w zakresie od żłobka do szkoły podstawowej według pedagogiki M. Montessori.

Miejsce pracy: Pobiedziska

Opis stanowiska

  • Nauka muzyki  i gry na gitarze
  • Prowadzenie zajęć
  • Odpowiedzialność za powierzonych uczniów
  • Dbałość do dobry kontakt z rodzicami uczniów

Wymagania

  • Wykształcenie pedagogiczne, kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy w placówce oświatowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego