Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Miejsce pracy: Stare Miasto
Numer: StPr/24/0604
OBOWIĄZKI:
bezpośrednia, telefoniczna i malowa obsługa klienta, przygotowanie ofert i aktywna sprzedaż produktów turystycznych z zastosowaniem standardów obsługi klienta w Biurze Podróży ITAKA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

co najmniej kilka miesięcy pracy w biurze podróży lub hotelarstwie lub obsłudze klienta, znajomość języka angielskiego na średnim poziomie, rzetelnne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, pasja podróżowania, chęć nauki, poznawania świata i nowych kierunków, dyspozycyjność, osoby zarejestrowane w PUP Turek jako bezrobotne

Miejsce pracy:

Stare Miasto

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku