Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Brukarz
Miejsce pracy: Przemęt
Numer: StPr/24/0592
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej, zabezpieczenie i oznakowanie miejsca robót, wykonanie nawierzchni brukowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przemęt


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

Data dodania: dzisiaj

Budowa nawierzchni drogowych, placów, chodników. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Leonia

Oferta

Brukarz - pomocnik

Data dodania: wczoraj

- wstawianie obrzeży- docinanie kostki - układanie kostki - donoszenie kostki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski

Oferta

Brukarz

Data dodania: 2024-09-18

wg kodu zawodu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Operator koparkoładowarki Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Siedlisko (pow. czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka), Siedlisko

Oferta