Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Brukarz
Miejsce pracy: Budzisław Kościelny
Numer: StPr/24/0334
OBOWIĄZKI:
Nauka:- obsługa przecinarek,- układania kostki brukowej,- wyliczanie dotyczące zapotrzebowania materiałów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Mężczyzna w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Budzisław Kościelny


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

Data dodania: 2024-05-10

zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich;wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej;wykonywanie nawierzchni...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Kuny

Oferta

Brukarz

Data dodania: 2024-05-06

zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich;wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej;wykonywanie nawierzchni...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Kuny

Oferta

Brukarz

Data dodania: 2024-05-05

Nauka:- obsługa przecinarek,- układania kostki brukowej,- wyliczanie dotyczące zapotrzebowania materiałów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Budzisław Kościelny

Oferta