Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Barman
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/1297
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa klienta w barze (restauracja/klub Guarana)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera - podstawy
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim