Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Barman
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/1083
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości, pomoc przy wyborze dań, sporządzanie zamówień, dbałość o porządek, przyjmowanie należności.Umowa o pracę na czas określony 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, zmiany wg grafiku w zakresie godzin 09:00 - 17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe

Miejsce pracy:

Piła


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Barman

Data dodania: wczoraj

kompleksowa obsługa klienta w barze (restauracja/klub Guarana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera - podstawy...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Barman

Data dodania: 2024-09-29

Obsługa gości, pomoc przy wyborze dań, sporządzanie zamówień, dbałość o porządek, przyjmowanie należności.Umowa o pracę na czas określony 2 m-ce,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta