Badacz terenowy w rolnictwie

Miejsce pracy: wielkopolskie
Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie doświadczeń polowych oraz testów skuteczności zabiegów ochrony roślin i optymalizacji upraw.
  • Organizacja i zarządzanie lokalizacjami badań, w tym zakładanie doświadczeń i aplikacja środków.
  • Nadzorowanie magazynu oraz środków ochrony roślin.
  • Obsługa sprzętu rolniczego, w tym kombajnu.
  • Pobieranie próbek i współpraca z laboratoriami.
  • Gromadzenie i analiza danych z badań.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie rolnicze.
  • Doświadczenie w badań polowych; umiejętności planowania i organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość pakietu Office i zdolności analityczne.
  • Gotowość do pracy sezonowej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość programu ARM – mile widziana.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
  • Pracę w szybko rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie.
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.