Asystent prezesa

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0971
OBOWIĄZKI:
Organizacja i koordynacja narad, spotkań, podróży służbowych, delegacji zagranicznych oraz udział w nich, codzienne wsparcie Prezesa w sprawach operacyjnych, tłumaczenia w mowie i piśmie, praca w delegacji, towarzyszenie Prezesowi w spotkaniach i naradach. Znajomość języków uwarukowana jest koniecznością kontaktów i podróżami służbowymi po wschodniej Europie i Azji, realizowanymi przez firmę. Miejsce wykonywania pracy: Piła, ul. Wapienna 36, obszar kraju oraz kraje Europy wschodniej i Azji. Umowa o pracę na czas określony 33 m-ce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: mongolski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, komunikatywność, sumienność, samodzielność, znajomość j. angielskiego, j. rosyjskiego, j. mongolskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile