Asystent nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Wyrzysk
Numer: StPr/24/1178
OBOWIĄZKI:
Pomoc w opiece nad dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych w czasie pobytu dziecka w przedszkolu,pomaganie dziecku podczas czynności samoobsługowych i higienicznych, pomoc w opiece nad dzieckiem podczas spacerów i wycieczek organizowanych przez przedszkole, pomoc przy uczestniczeniu dziecka w różnych formach aktywności w przedszkolu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe

Miejsce pracy:

Wyrzysk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile