Asystent kierownika budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Asystent kierownika budowy
Miejsce pracy: Kijowiec
Numer: StPr/24/0470
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ, POMOC PRZY NADZOROWANIU PRAC BUDOWLANYCH, POMOC PRZY ORGANIZOWANIU ROBÓT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kijowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent kierownika budowy

Data dodania: dzisiaj

PROWADZENIE DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ, POMOC PRZY NADZOROWANIU PRAC BUDOWLANYCH, POMOC PRZY ORGANIZOWANIU ROBÓT. Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Kijowiec

Oferta

Asystent pośrednika w obrocie nieruchomościami

Data dodania: 2024-04-26

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: - osoba w pełnej sprawności fizycznej i umysłowej-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Asystent spedytora

Data dodania: 2024-04-26

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera -EXEL Uprawnienia: dobra organizacja pracy...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Żerniki

Oferta