Asystent ds. logistycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3056
OBOWIĄZKI:
zarządzanie eksportem/importem firm współpracujących i kooperujących ze spółką, poszukiwanie nowych kontrahentów ( również z Korei Południowej), przygotowywanie dokumentacji itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 510 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu