Asystent ds księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Asystent ds księgowości
Miejsce pracy: Stara Kuźnica (pow. ostrzeszowski, gm. Doruchów), Stara Kuźnica
Numer: StPr/24/0182
OBOWIĄZKI:
praca umysłowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętności manualne pozwalające na sprawne i szybkie wprowadzanie dokumentów księgowych do programu.

Miejsce pracy:

Stara Kuźnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent do spraw księgowości

Data dodania: dzisiaj

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: podstawowa znajomość zasad księgowych Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Asystent do spraw księgowości

Data dodania: 2024-05-14

Nauka:- przyjmowania, gromadzenia i segregowania dokumentów pod względem ich rodzaju,- pozania podstawowych czynności księgowych,- zasad korespondencji z...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Oferta

Asystent do spraw księgowości

Data dodania: 2024-05-12

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Lokalizacja: Bielsko

Oferta