Asystent ds. badań

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Śmiłowo
Numer: StPr/24/1140
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, obsługa programów informatycznych, przyjmowanie i rejestracja próbek do badań, generowanie sprawozdań z badań, wystawianie faktur sprzedażowych, odbieranie telefonów, wysyłanie e-maili, faksów, wpisywanie korespondencji przychodzącej do książki korespondencyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe (biologia, chemia, biotechnologia, administracja, ochrona środowiska), obsługa komputera, podstawowa wiedza z zakresu biologii, chemii, biotechnologii, ochrony środowiska)

Miejsce pracy:

Śmiłowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile