Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0841
OBOWIĄZKI:
obsługa sprzętu biurowego, wystawianie faktur i innych dowodów księgowych,obsługa programów księgujących (m. in. Rachmistrz)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziana obsługa programu Rachmistrz

Miejsce pracy:

Leszno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 225 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystentka do salonu ślubnego

Data dodania: dzisiaj

W naszym Salonie będziesz prawa ręką Doradcy Klienta i Twoich kluczowych obowiązków będą należeć: pomoc w doborze idealnych sukienek, welonów,...

Pracodawca: Salon Ślubny Farage

Lokalizacja: Poznań, Stare Miasto

Oferta

Asystent kas samoobsługowych

Data dodania: 2024-10-16

Zakres obowiązków: -pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych -obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami -utrzymanie czystości w miejscu pracy...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Lokalizacja: Wągrowiec

Oferta

Asystent ds. badań

Data dodania: 2024-10-13

Obsługa komputera, obsługa programów informatycznych, przyjmowanie i rejestracja próbek do badań, generowanie sprawozdań z badań, wystawianie faktur...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Śmiłowo

Oferta