Asystent / Asystentka / Recepcjonista / Recepcjonistka

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o , Poznań, ul. Wiatraczna 5

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań, ul. Wiatraczna 5
OPIS STANOWISKA
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Obsługa recepcji, powitanie klienta
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Administracyjne wsparcie zespołu
  • Obsługa telefoniczna recepcji
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy, wygląd recepcji, estetykę
OCZEKUJEMY
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywność
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym
OFERUJEMY
  • Pełne przeszkolenie z zakresu obowiązków
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Benefity pracownicze : Multisport, dodatkowa opieka medyczna