Agent Nieruchomości

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Pozyskiwanie klientów
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Ofertowanie
  • Prezentacja nieruchomości
  • Finalizacja sprzedaży i najmu nieruchomości
  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji
Wymagania:
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi
  • Gotowość do pracy w biurze oraz poza nim - wyjazdy do nieruchomości
Oferujemy:
  • Darmowe szkolenia wdrażające
  • Całoroczny cykl szkoleniowy
  • Wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym
  • Służbowy laptop i telefon
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość uzyskania Licencji Agenta Nieruchomości