Administrator nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Wyrzysk
Numer: StPr/24/1163
OBOWIĄZKI:
Odczyty urządzeń pomiarowych i rozliczanie wody i kanalizacji w lokalach, prowadzenie rejestrów ewidencji związanych z wymienionym przedmiotem działania, opracowywanie projektów umów zawieranych z wykonawcami na roboty budowlane, usługi itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie techniczne

Miejsce pracy:

Wyrzysk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile