Zmywacz naczyń

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Zmywacz naczyń
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1140
OBOWIĄZKI:
mycie naczyń, szkła w maszynach, czyszczenie sprzętu. Praca w godz. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Mile widziane: czystość, dokładność.

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

Data dodania: wczoraj

Obróbka wstępna warzyw, przygotowywanie potraw, pomoc w porcjowaniu, wydawaniu posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Lokalizacja: Szałe

Oferta

Zmywacz naczyń

Data dodania: 2024-05-01

Zmywanie naczyń, garnków, boxów oraz dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pomoc kuchenna

Data dodania: 2024-04-30

Mycie, obieranie , czyszczenie, rozdrabnianie krojenie warzyw , owoców, mięsa iowoców morza. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków. Mycie brudnych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta