Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krzewo (pow. kolski, gm. Dąbie), Krzewo
Numer: StPr/24/0081
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa klienta.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Przyjęcie towaru.4. Wyliczanie cen detalicznych na podstawie fv.5. Obsługa terminala.6. Sporządzanie zamówień na towar.7. Dbanie o czystość stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy