Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0611
OBOWIĄZKI:
Nauka:- zapoznania się z obsługą posprzedażową ( wymiany, zwroty, reklamacje towaru),- właściwego układania towaru na wstawce i magazynie,- obsługi kasy fisklanej i terminala płatniczego,- obsługi programu subiekt,- zapoznania się z asortymentem dostępnym w sklepie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Kobieta w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie