Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Trzcianka
Numer: StPr/24/0262
OBOWIĄZKI:
wg kodu zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Trzcianka


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca - Doradca Klienta Wólczanka

Data dodania: dzisiaj

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki....

Pracodawca: VRG S.A.

Lokalizacja: Poznań, Stary Browar

Oferta

Sprzedawca

Data dodania: wczoraj

Sprzedawca7-15, 10-18 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: badania lekarskie, badania sanepidowskie

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Lokalizacja: Śrem

Oferta

Sprzedawca

Data dodania: wczoraj

- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiebiorstwa/instytucji;- obsługa klienta z ewidencją na kasie fiskalnej;-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Topola Mała

Oferta