Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Sprzedawca
Miejsce pracy: Białośliwie
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie produktów do sprzedaży, przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem jakościowym, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, pomoc nabywcy w wyborze produktu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białośliwie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca lodów

Data dodania: wczoraj

- sprzedaż lodów, - obsługa klienta, - sporządzanie lodów - sprzątanie stanowiska pracy, - obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta

Sprzedawca

Data dodania: wczoraj

-sprzedaż; -przyjmowanie art. przemysłowych; -przyjmowanie dostaw; -wypisywanie faktur; -dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.czas pracy:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Lokalizacja: Krotoszyn

Oferta

Sprzedawca

Data dodania: wczoraj

obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Czarnków

Oferta