Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jastrowie
Numer: StPr/24/0182
OBOWIĄZKI:
Według załącznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrowie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca-magazynier

Data dodania: wczoraj

obsługa klienta stacjonarnego, obsługa komputera, obsługa programu Subiekt, znajomość branży-sanitarno-instalacyjno-budowlanej Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta

Sprzedawca

Nauka:-obsługi stoiska mięsnego,- obsługi kasy fiskalnej,- wykładania towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Oferta

Sprzedawca

Obsługa klienta, obsługa kasy, przyjmowanie i układanie towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, inne Wykształcenie: średnie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Łobżenica