Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Wolsztyn
Numer: StPr/24/0255
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych, praca WOLSZTYN, praca na 1/2 etatu,wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: doświadczenie wymagane
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wolsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie