Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Sortownik
Miejsce pracy: Robakowo
Numer: StPr/24/1406
OBOWIĄZKI:
przyjmowaniu przesyłek do magazynu; sortowaniu przesyłek na kierunki kurierskie; pakowaniu przesyłek do opakowań zbiorczych; sortowaniu i przygotowywaniu paczki do załadunku na auto liniowe; załadowaniu i rozładowaniu przesyłki z auta liniowego; stosowaniu się do obowiązujących regulaminów i procedur; inne zadania pokrewne zlecone przez zleceniodawcę, praca na III zmiany 5-13, 13-21, 21-5
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Robakowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu