Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Sadownik
Miejsce pracy: Nieżychowo
Numer: StPr/24/0190
OBOWIĄZKI:
zabiegi pielęgnacyjne (przycinanie), sadzenie drzew, grabienie, wykonywanie prac związanych ze zbiorami owoców, przygotowanie owoców do sprzedaży, sortowanie owoców obsługiwanie maszyn rolniczych, sadowniczych;(piły, sekatory pneumatyczne, sortownica, waga).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nieżychowo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik fizyczny

Data dodania: dzisiaj

zgodny z charakterytyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane dośw.zaw.

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Lokalizacja: Taczanów Drugi

Oferta

Pracownik myjni samochodowej

Data dodania: dzisiaj

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: umiejetność pracy z klientem Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Jaracz

Oferta

Pracownik pralni chemicznej

Data dodania: dzisiaj

przyjmowanie, znakowanie i klasyfikowanie brudnego asortymentu do prania tekstyliów; dobieranie technologii czyszczenia tekstyliów; obsługiwanie agregatów,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta