Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Gołaszyn
Numer: StPr/24/0378
OBOWIĄZKI:
pielęgnacja drzew i krzewów, konserwacja urządzeń, parkingów i nawierzchni komunikacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gołaszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

Data dodania: dzisiaj

Zabiegi pielęgnacyjne upraw sadowniczych, przygotowywanie gleby do sadzenia drzew, krzewów, wykonywanie pod nadzorem oprysków, ręczne zbieranie i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Łobżenica

Oferta

Wiertacz z możliwością przyuczenia

Data dodania: dzisiaj

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na...

Pracodawca: Bose-Instal

Lokalizacja:

Oferta

Robotnik gospodarczy

Data dodania: dzisiaj

Prace porządkowe na terenie miasta i gminy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie - brak lub...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Wyrzysk

Oferta