Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Miejsce pracy: Zaniemyśl
Numer: StPr/24/0258
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zaniemyśl

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Podobne ogłoszenia:

Pracownik myjni ręcznej

Data dodania: wczoraj

Mycie i czyszczenie aut. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Doświadczenie w pracy na podobnym...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Lokalizacja: Kalisz

Oferta

Robotnik

zgodnie z programem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Lokalizacja: Damasławek

Oferta

Pomocniczy robotnik polowy

pielenie, sadzenie, okrywanie roślin agrowłókniną, zbiór owoców truskawki Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: bystrość...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Gowarzewo