Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Międzylesie (pow. wągrowiecki, gm. Damasławek), Międzylesie
Numer: StPr/24/0155
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Międzylesie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik budowlany / drogowy

Data dodania: wczoraj

Ogłoszenie numer: 8988832, z dnia 2024-05-06 PGTB SP. Z O.O. W związku z dynamicznym rozwojem PGTB Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko: Robotnik...

Pracodawca: PGTB SP. Z O.O.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Robotnik budowlany / drogowy

Data dodania: wczoraj

Ogłoszenie numer: 8988838, z dnia 2024-05-06 PGTB SP. Z O.O. W związku z dynamicznym rozwojem PGTB Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko: Robotnik...

Pracodawca: PGTB SP. Z O.O.

Lokalizacja: Kłodawa

Oferta

Pracownik ogólnobudowlany

Data dodania: wczoraj

Prace ogólnobudowlane Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży

Lokalizacja: Bukowiec (pow. nowotomyski, gm. Nowy Tomyśl), Bukowiec

Oferta