Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Recepcjonista
Miejsce pracy: Wolsztyn
Numer: StPr/24/0148
OBOWIĄZKI:
obsługa klientasegregacja dokumentacjiutrzymanie porządku na stanowiskuprzestrzeganie zasad bhp i ppoż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grodzisk Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Recepcjonista

Data dodania: 2024-04-29

Recepcjonista Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Zaniemyśl

Oferta

Recepcjonista

Data dodania: 2024-04-26

wg. programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 -...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Recepcjonista/ manager

Data dodania: 2024-04-22

obsługa recepcji, praca 60-771 Poznań, ul. Konopnickiej 22/2 oraz 60-545 Poznań, ul. Rodziewiczówny 27/29. Znajomosć języków ormiańskiego i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta