Psycholog- konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej.

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1229
OBOWIĄZKI:
Uczestniczenie w doborze, selekcji i kwalifikacji kandydatów do służby w jednostce wojskowej, prowadzenie wywiadów psychologicznych i z nowo przybyłymi do jednostki żołnierzami w celu określenia ich kondycji psychiczznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe - magister psychologii, mile widziana psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji i stanowiska. Inne: znajomośc Decyzji nr 155/MON z dnia 26 października 2021r.w sprawie organizacjii funkcjonowania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej, wprowadzanie wytycznych do działalności psychologów i wykonywania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej oraz programu opieki psychologicznej dla uczestników misja poza granicami państwa i ich rodzin. Możliwość zmniejszenia wymiaru etatu.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 230 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu