Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Trzcianka
Numer: StPr/24/0283
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Trzcianka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne ogłoszenia:

Pracownik mycia powierzchni szklanych

Data dodania: wczoraj

Mycie powierzchni szklanych w obiektach handlowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin

Oferta

Sprzątaczka

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i korytarzy oraz pomieszczeń laboratoryjnych, mycie okien (konieczność pracy na wysokości od 1 do 3 metrów). Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta

Pracownik utrzymania czystości

utrzymanie czystości na magazynie, mycie i zamiatanie podłóg, praca maszyną myjąco-czyszczącą, zbieranie kartonów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Komorniki