Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
- prace wspierające w procesie produkcji- przewożenie towaru pomiędzy magazynem, a halą produkcyjną- przygotowywanie materiałów do produkcji- dostarczanie towaru do klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

dobra kondycja fizyczna,odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie i dokładność

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie