Pracownik porządkowy

Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy:
Pracowników do serwisu sprzątającego w Tarnowie Podgórnym

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych
Oferujemy:
  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie lub Umowę o Pracę (30,00 zł/ h brutto).
  • Szacunek i troskę o pracownika.
  • Premię frekwencyjną.
  • Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:
    • Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.
    • -Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny.
Obowiązki:

Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenie magazynu, w tym sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych oraz czyszczenie maszynowe posadzek.

Praca zmianowa w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-14; 14-22

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik sprzątający

Data dodania: wczoraj

Zakres obowiązków: Dbałość o czystość obiektu oraz terenów zielonych Bieżące utrzymanie terenów zewnętrznych wokół biurowca Zamiatanie...

Pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: Buk

Oferta

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Data dodania: 2024-04-24

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Sprzątaczka

Data dodania: 2024-04-22

sprzątaczkapn.-pt.: 11:00-19:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Lokalizacja: Śrem

Oferta