Pracownik pomocniczy przy uprawie i zbiorze pieczarek

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracownik pomocniczy przy uprawie i zbiorze pieczarek
Miejsce pracy: Włoszakowice
Numer: StPr/24/0369
OBOWIĄZKI:
zbieranie pieczarek w halach produkcyjnych, prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

zręczność manualna

Miejsce pracy:

Włoszakowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik na produkcji

Data dodania: wczoraj

Praca na produkcji karmy dla zwierząt, patroszenie ćwiartowanie mięsa 3 kategoriami i ryb. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Lokalizacja: Michorzewo

Oferta

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Data dodania: 2024-04-29

Prace związane z przetwórstwem i pakowaniem mięsa drobiowego tj. Czynności pomocnicze polegające na obróbce mięsa drobiowego w szczególności rozbiór...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Komorniki

Oferta

Pracownik pomocniczy ślusarza

Data dodania: 2024-04-23

Szlifowanie elementów konstrukcji stalowej Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik pomocniczy ślusarza* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: brak lub...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Uścikowo

Oferta