Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Wronki
Numer: StPr/24/0258
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy:- sporządzaniu umów najmu i sprzedaży obudów do wykopów ziemnych,- prowadzeniu ewidencji aneksów do umów najmu i sprzedaży,- prowadzaniu ewidencji aneksów do umów najmu,- kontaktach telefonicznych i mailowych z klientami,- przygotowaniu korespondencji do wysyłki,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW STAŻYSTYPomoc przy:- sporządzaniu umów najmu i sprzedaży obudów do wykopów ziemnych,- prowadzeniu ewidencji aneksów do umów najmu i sprzedaży,- prowadzaniu ewidencji aneksów do umów najmu,- kontaktach telefonicznych i mailowych z klientami,- przygotowaniu korespondencji do wysyłki,

Miejsce pracy:

Wronki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach