Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Miejsce pracy: Turek
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
- Rejestrowanie pacjentów.- Prowadzenie papierowego i elektronicznego terminarza wizyt - potwierdzanie, odwoływanie i zmiana terminów wizyt, a także informowanie pacjentów w tym zakresie.- Kompleksowe udzielanie informacji telefonicznej i osobistej pacjentom.- Prowadzanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami (wypełnianie historii choroby, porządkowanie i wydawanie wyników badań, archiwizacja dokumentacji medycznej)- Przyjmowanie płatności i wystawianie faktur prywatnych wizyt pacjentów- Nadzorowanie statusów ubezpieczeń przyjmowanych pacjentów- Otwartość na nieustanne doskonalenie zawodowe (rozwój osobisty, udział w szkoleniach)- Realizacja bieżących poleceń kierownika NZOZ Ars Medical związanych z funkcjonowaniem NZOZU- Obsługa programu KS-SOMED (funkcja: terminarz, gabinet i zlecenia)- Nadzór nad terminarzem NZOZ- Udzielanie kompleksowej informacji pacjentom- Współpraca z personelem medycznym w zakresie świadczenia usług medycznych- Godny wizerunek własnej osoby- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : - Znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego.- Dobre umiejętności komunikacyjne.- Ukończone studia I stopnia - w zakresie filologii angielskiej[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : - Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku- Dobre umiejętności komunikacyjne.- Zorientowanie na potrzeby pacjenta.- Umiejętności interpersonalne.- Osoby zarejestrowane w PUP w Turku jako bezrobotne

Miejsce pracy:

Turek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku