Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Łobżenica
Numer: StPr/24/0424
OBOWIĄZKI:
ZBIÓR I SORTOWANIE OWOCÓW ZBIERANYCH RĘCZNIE, ZABIEGI PIELĘGNACYJNE UPRAW SADOWNICZYCH, PRZYGOTOWYWANIE GLEBY DO SADZENIA DRZEW I KRZEWÓW, WYKONYWANIE POD NADZOREM OPRYSKÓW, INNE POLECENIA PRACODAWCY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość języka rosyjskiego

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łobżenica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile