Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Lubowo (pow. szamotulski, gm. Wronki), Łubowo
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
- opieka medyczna- podawanie leków- robienie zastrzyków- wykonywanie prostych zabiegów medycznych mieszkańcom DPS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pielęgniarstwo


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Łubowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka Odcinkowa / Pielęgniarz Odcinkowy

Data dodania: dzisiaj

Opis stanowiska: Udzielanie kompleksowej opieki pielęgniarskiej pacjentom na oddziale ortopedycznym zgodnie z protokołami medycznymi Monitorowanie stanu...

Pracodawca: Rehasport Clinic

Lokalizacja: Poznań, ul. Jasielska 14

Oferta

Pielęgniarka Operacyjna / Pielęgniarz Operacyjny

Data dodania: dzisiaj

Opis stanowiska: Przygotowanie sali operacyjnej do zabiegu Instrumentowanie podczas zabiegu operacyjnego z zakresu ortopedii Nadzór nad dokumentacją...

Pracodawca: Rehasport Clinic

Lokalizacja: Poznań, ul. Jasielska 14

Oferta

Pielęgniarka

Data dodania: wczoraj

Prowadzenie dokumentacji oraz opieka pielęgniarki nad mieszkańcami ZDPS.RM w Wieleniu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta