Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym

Szpital Specjalistyczny w Pile

 

zatrudni:

Pielęgniarki/Pielęgniarzy

w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych,
pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym.

Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym
Miejsce pracy: Piła
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie medyczne na kierunku pielęgniarstwo,
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.
Oferujemy:
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie,
  • Umowa o pracę z możliwością negocjacji innych form zatrudnienia (zlecenie, b2b).
  • Praca w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do własnej dyspozycyjności,
  • Praca w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami praktyki pielęgniarskiej,
  • Przyjazna atmosfera, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: dzisiaj

Praca w CM LUX MED Diagnostyka znajdującym się przy ul. Wichrowej 1a, w Poznaniu. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie...

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, ul. Wichrowa 1a

Oferta

Pielęgniarz / Pielęgniarka / Ratownik medyczny

Data dodania: 2024-04-26

Wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych mile widziane kursy...

Pracodawca: POLMED S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: 2024-04-25

Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie...

Pracodawca: Fresenius

Lokalizacja: Rawicz

Oferta