Opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Kopojno
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
- realizacja czynnosci opiekuńczo- pielęgnacyjnych, aktywizująco-usprawniających i wspomagających na rzecz podopiecznych;- pomoc w wykonywaniu codziennych obowiązków (przygotowywanie posiłków, pomoc w utrzymaniu pomieszczeń w czystości, sprzątanie, zmiana pościeli, robienie zakupów);- organizowanie wolnego czasu, aktywizacja;- pomoc w załatwianiu spraw urzędowych;- pilnowanie terminów wizyt lekarskiech;- komunikacja z rodziną i bliskimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

pewność siebie.

Miejsce pracy:

Kopojno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy