Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/23/0781
OBOWIĄZKI:
Załadunek i wyładunek towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (pracodawca sfinansuje uprawnienia). Oferta w ramach programu REZERWA-Program aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu