Operator Wózka Widłowego

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.
Zależy Ci na stabilnej pracy wewnątrz magazynu?
Posiadasz uprawnienia UDT?
Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko
Miejsce pracy: Krzycko Wielkie
Twoje zadania
  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego
  • Prawidłowe zabezpieczenie materiałów przed uszkodzeniem w transporcie wewnętrznym
  • Wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Uprawnień w zakresie prowadzenia wózków widłowych (UDT)
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00
  • Dokładności i samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Umiejętności pracy w zespole (szczera i życzliwa komunikacja)
  • Otwartości na nowe doświadczenia i chęci do podejmowania nowych zadań
  • Pomysłowości i kreatywności w rozwiązywaniu problemów na swoim stanowisku pracy
Co zapewniamy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne