Operator maszyny

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Operator maszyny
Miejsce pracy: Święciechowa
Numer: StPr/24/0367
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny do marszczenia osłonek - programowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności techniczne, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Święciechowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator maszyn sztancujących płaskich

Data dodania: 2024-04-30

Wymagamy: Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyny sztancującej, Doświadczenie w pracy na maszynie z separacją użytków - mile...

Pracodawca: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Operator Maszyn na produkcji

Data dodania: 2024-04-24

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU: Po przyuczeniu/szkoleniu obsługa oraz nadzór pracy maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów silikatowych; Prawidłowa...

Pracodawca: H+H Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Przysieczyn

Oferta

Operator urządzeń znakujących

Data dodania: 2024-04-22

znakowanie art. przemysłowych - produkowanych detali przy wykorzystaniu urzadzenia laserowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Korytnica (pow. ostrowski, gm. Raszków), Korytnica

Oferta