Nauczyciel wychowania przedszkolnego 

Ogłoszenie numer: 8993887, z dnia 2024-05-08

Przedszkole Niepubliczne

poszukuje pracowników na stanowisko:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego 

Miejsce pracy: Poznań, ul. Wronczyńska

 

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi przebywającymi w przedszkolu

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie w pracy
  • otwartość, komunikatywność
  • kreatywność

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w małej grupie dzieci
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel wspomagający w przedszkolu i nauczyciel edukacji przedszkolnej

Data dodania: 2024-05-17

Obowiązki wynikające z wykonywania zawodu nauczyciela. Praca w godz 8-15 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Komorniki

Oferta

Wizytator

Data dodania: 2024-05-16

Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych Zadania wykonywane w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu...

Pracodawca: Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Wizytator

Data dodania: 2024-05-16

Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych Zadania wykonywane w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu...

Pracodawca: Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta