Monter palet

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Miejsce pracy: Skrzynki
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny typu kostkarka - do palet.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowisku

Miejsce pracy:

Skrzynki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Podobne ogłoszenia:

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Data dodania: dzisiaj

Montaz instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz CO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Siedlików

Oferta

Monter ociepleń budynków

Data dodania: 2024-05-16

monter ociepleń budynków - refundowane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Oferta

Pomocnik stolarza-monter tapicerki

Data dodania: 2024-05-14

montaż stelaży tapicerskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Biskupice